< Єпископ Рівненський і Волинський Гавриїл очолив урочисті заходи з нагоди 20-річчя заснування парафії на честь Святого Духа с. Великий Омеляник Луцького району
28.11.2018 23:51 Age: 4 yrs
Рубрика: Новини з єпархій, новини Предстоятеля

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій очолив св. Літургію у громаді УАПЦ м. Кам'янця-Подільського в день храмового свята


     27 листопада 2018 року, в день вшанування Священомученика Митрополита Василія Липківського та усіх новомучеників українських, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій відвідав парафію УАПЦ у м. Кам'янці-Подільському Хмельницької області, де розділив із вірними та духовенстом радість храмового празника (настоятель прот. Ігор Герій).

     Предстоятеля УАПЦ вітали парафіяни, слово від духовенства промовив о. Ігор Герій.

     У співслужінні Митрополита Вінницького і Брацлавського Високопреосвященішого Романа, під духовною опікою якого є громада, духовенства із Хмельниччини та Вінничини Владика Макарій очолив св. Літургію.

     На богослужінні була піднесена молитва за Всесвятійшого Варфоломія, Вселенського Патріярха, українських воїнів, парафіян і гостей громади.

     Із пастирським словом вдячності Блаженніший Митрополит Макарій звернувся до громади, що вже 13-й рік разом із о. Ігорем вшановують пам'ять українських новомучеників, які життя віддали за Церкву Христову на початку ХХ століття.

    На Богослужінні були присутні представники міської влади, а також політичні діячі регіону та жертводавці парафії.

    Від імені міської влади Митрополита Макарія привітав Перший заступник Міського голови Савчук Вадим, який вручив подяку за духовну опіку та молитву за український народ.

    Блаженніший Митрополит Макарій за копітку працю для розвитку УАПЦ нагородив церковними відзнаками настоятеля храму прот. Ігоря Герія, а також жертводавців громади.

    Уставним многоліттям завершилися урочистості у м. Кам'янці-Подільському.

    Передає сайт Львівської єпархії.