< Архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон в день свята Святителя Миколая відвідав м.Бучач
24.12.2018 23:51 Age: 4 yrs
Рубрика: Новини з єпархій

В Успенському храмі м. Львова від сьогодні зберігатимуться мощі св. Анни, св. Йосифа Обручника, диякона Вікентія та арх. Лаврентія


    23 грудня 2018 року Божого, у старовинній Успенській церкві м. Львова урочисто для вірних було поставлено для вшанування мощі св. Анни, св. Йосифа Обручника та диякона Вікентія і арх. Лаврентія.

    Старанням настоятеля о. Ігоря Бурмила ці святині були передані від православної української діаспори у США.

    Урочистості очолив Митрополит Львівський Макарій Православної Церкви України.

    У часі відправи було рукоположено у сан диякона Іллю Кузюка, вихованця Львівської духовної семінарії.

    "Для нашої громади сьогодні є велике духовне свято, адже Ви, наші парафіяни, маєте змогу ще більше змоги молитвами звернутися до часточок мощей св. Анни, св. Йосифа Обручника та диякона Вікентія і архидиякона Лавренія. Вони є святими нерозділеної ще церкви. І сьогодні, ми маємо радісну новину єднання Православної Церкви в Україні, якої ми чекали ще з 1989 р. Особливо Ви, парафіяни Успенської громади, яка твердо з 1989 року стояла на засадах автокефалії разом із Патріярхами Мстислава і Димитрія. Сьогодні ми разом возносимо молитву до Всевишнього, дякуємо за цю можливість, що Він нас сподобив мати ці святині у стінах нашого історичного для української громади міста і Православної Церкви України храмі" - зазначив митр. прот. Ігор Бурмило, священик Успенської церкви м. Львова з 1987 р. та настоятель з 1998 р.

    На Св. Літургії разом із численною громадою міста Львова молився і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

    Серед вірних на молитві також був і депутат Верховної Ради п. Олег Березюк.

    Після урочистого ушанування усі присутні були помазані св. єлеєм, отримали на згадку освячену на мощах іконку.

    Джерело: Львівська єпархія ПЦУ